Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

SVATEBNÍ A MÓDNÍ SHOW V ÚNORU VE ZLÍNĚ

SVATEBNÍ A MÓDNÍ SHOW V ÚNORU VE ZLÍNĚ

13. 2. 2018 - Inspirativní, praktická i zábavná, přesně taková bude Wedding & Fashion show, která se uskuteční ve dnech 16. a 17. února 2018 v prostorách budovy 13, v areálu Baťových závodů ve Zlíně.

Zeptali jsme se spoluorganizátorky akce Blanky Červenákové na bližší informace.

 

 

Wedding & Fashion show v budově 13 zní atraktivně, na co se tedy můžeme těšit?

Na vše kolem svatby a módy pro ženy i pro muže. Nebudou chybět módní přehlídky a show, svatební profesionálové, floristky, cukrárny, zástupci zajímavých míst na svatbu… a další. Tato dvoudenní akce je navíc prodejní, takže se návštěvníci mohou nejen pokochat a inspirovat, ale i si dobře a výhodně nakoupit.

Při akci Svatba jako v pohádce, kterou už několik let pořádáte, se také soutěží o zajímavé ceny. Chystáte něco podobného i při zlínské Wedding & Fashion show v budově 13?

Samozřejmě. Bude se soutěžit o půjčení značkových svatebních šatů Jasmine Bridal a na návštěvníky čeká také bohatá tombola od všech vystavovatelů ve formě dárků nebo služeb zdarma. Všichni návštěvníci akce obdrží malé překvapení, ale to se dozví až na místě…

Dobré jídlo a pití je předpokladem spokojených svatebčanů. Počítáte i s takovou inspirací pro návštěvníky?

Určitě ano. Pozvali jsme restaurace ze Zlína a okolí, aby nabídly své služby a ukázaly co umí a nabízí. Buď formou ochutnávky, nebo formou inspirativně nazdobené tabule. Naše veletrhy a workshopy, ať už malé nebo velké, jsou založené právě na inspiraci. Chceme, aby akce byla pro návštěvníky zážitkem. Ne je jen bombardovat letáčky a informacemi…

Proč by měli budoucí novomanželé navštívit právě tuto akci?

Rady, inspirace, zábava, informace k nezaplacení, ochutnávky, možnost zakoupení dekorací a rezervace služeb, vše na jednom místě. Vybrali jsme pro ně jedny z nejlepších dodavatelů z regionu, se kterými léta spolupracujeme. Nemusejí složitě brouzdat po internetu. Stačí přijít, nechat se inspirovat a vybrat si osobně profesionály, kteří jim pomohou vytvořit svatební den podle jejich představ a snů.

Bude akce volně přístupná nebo je nutná rezervace? Případně kde zjistím aktuální informace?

Naše wedding & fashion show bude za symbolických 50 Kč /os. Rezervace nutná předem není, stačí přijít v pátek mezi 12.00 a 19.00 hod. nebo v sobotu mezi 10.00 a 18.00 hod. do budovy 13 v areálu Baťových závodů a akci si užít. Pro více informací stačí sledovat facebook události nebo facebook a www.svatbysjulianou.cz.

 

 

!ČLÁNEK V AKTUÁLNÍM ČÍSLE ČASOPISU!

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz