Štamgast & Gurmán

Plesy na Východní Moravě - i s Lucií Borhyovou

Plesy na Východní Moravě - i s Lucií Borhyovou

27. 2. 2018 - Kdo má rád plesy a kultivovanou zábavu, může si v pátek 2. a v sobotu 3. března na Východní Moravě vybírat z bohaté nabídky.

V pátek bude hostit Dům kultury Uherský Brod Ples gymnázia J. A. Komenského. Pestrý program začne v 19:30.

V sobotu se bude tančit na mnoha místech. V Hluku na Uherskohradišťsku se půjde na 10. vinařský ples. Začne v 19:00 a návštěvníci se mohou těšit na několik dechovek a cimbálových muzik.

Místní kulturní zařízení Sady Uherské Hradiště zve na Ples psohlavců, začne v 20:00. Hrát budou kapela Akustika a country kapela Telegraf, organizátoři prosí o účast ve společenském oděvu s vesmírným doplňkem.

Klub kultury Uherské Hradiště bude dějištěm Plesu Uherskohradišťské nemocnice. Jeho začátek bude v 19:30.

Dům kultury Uherský Brod zažije Sportovní ples. Tradiční akce má začátek v 20:00.

Reprezentační ples pořádá obec Tlumačov a to v prostorách otrokovické Besedy. Začne v 20:00 a k tanci a poslechu zahraje skupina Milénium, těšit se lze i na vystoupení tlumačovských seniorek.

Dům kultury Kroměříž roztančí Módní ples Agentury Fatima. Moderovat jej bude známá Lucie Borhyová. Začátek je v 20:00, součástí programu bude i módní přehlídka.

Další nabídku plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

Zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz