Štamgast & Gurmán

Plesy na Východní Moravě

Plesy na Východní Moravě

6. 3. 2018 - Plesové víření neustává na Východní Moravě ani počátkem března.

Vybírat si lze z nabídky na pátek 9. března. Ve sportovním areálu Sokolovna Staré Město u Uherského Hradiště se půjde na Ples SOŠ a Gymnázia Staré Město. V 19:30 začne program polonézou, k poslechu a tanci budou hrát CM Bálešáci, Marathonband a další.

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž pořádá už svůj devátý ples také v pátek 9.3. Tentokrát bude jeho tématikou cesta na Měsíc a zpět. Ples se koná ve společenském sále SŠHS, ulice Pavlákova, od 20:00. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Los Playboys. Také se lze těšit na raut plný delikatesních pokrmů a specialit. Vstupné stojí 400 Kč.

Tančit a bavit se bude možné i v sobotu 10. března. V Domě kultury Vsetín se uskuteční 24. Jarní ples s Annou. Taneční párty pro všechny bude moderovat – a také zazpívá – populární herec Roman Vojtek, místní rodák.

Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku bude v sobotu místem už VI. Country bálu. V Centru vzájemného setkávání začne v 20:00. Hrát bude kapela Hogofogo. Tanec s nápovědou nabídne Pavel Bělík s Country školou Martina Budiše, ukázky irských tanců zatančí Celtic Storm. Guláš, dobré jídlo a pití, losování o hodnotné ceny. Vstupné stojí 80 Kč.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

 

Zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz