Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Hradecké nábřeží gurmánů - chuť jara

Hradecké nábřeží gurmánů - chuť jara

19. 3. 2018 - Přijďte si vychutnat skvělé jídlo a pití a užít si příjemnou atmosféru na Smetanovo nábřeží v samém centru města.

Na hradecké náplavce se budou na jaře a na podzim potkávat milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři.  Každá z akcí, jak jarní, tak podzimní, bude nabízet a pracovat se sezónními surovinami, včetně regionálních potravin.

Vychutnáte si absolutní volnost. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, bavit se nebo jen nakupovat. Stačí přijít s dobrou náladou a o jídlo i pití se postarají naši kuchaři a prodejci.
Zastavte se přímo na vybraných stáncích, ať si z nábřeží odnesete nejen plno dobrot, ale také spoustu nových informací a zážitků.

 

04065-Nabrezi_gurmanu_foto.jpg

 

Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma. Akce začínají vždy od 10.00 do 18.00 hodin. Potěšte své chuťové pohárky.

Pořadatelem je Agentura Butterfly, www.butterfly-agency.cz.

 

04065-PLAKAT_MENSI.jpg

 

 

 

Zdroj: Markéta Slánská

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz