Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Velikonoční nabídka na Východní Moravě

Velikonoční nabídka na Východní Moravě

27. 3. 2018 - Velikonoce a akce spojené s nimi dominují nabídce akcí příštích dnů.

Od pondělí 26. do středy 28. března zve Slovácké muzeum v Uherském Hradišti na ukázky výroby tradičních velikonočních předmětů.

Ve středu 28. března do čtvrtka 29. března ožije náměstí Míru ve Zlíně Velikonočním jarmarkem. Nabídne tradiční velikonoční výrobky a kulturní program.

Ve čtvrtek 29. března zažije Dolní náměstí ve Vsetíně Valašské Velikonoce. Bohatý program začne jarmarkem v 9:00.

O víkendu 31. března a 1. dubna ožije Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti Velikonočním jarmarkem.

Park Komenského ve Zlíně bude v sobotu dějištěm velikonočního programu. Rodinná akce se uskuteční od 14:00 do 18:00. Pro děti budou připravena zastavení s jarní tématikou – sázení kytiček, poznávání stěhovavých ptáků atd. Nebude chybět pletení pomlázky. O kulturní program se postarají dětské folklorní soubory s jarním pásmem. Vstupným na akci bude vajíčko, které si děti ozdobí technikou malování voskem.

Oblíbená Zvonice na Soláni na Vsetínsku zve na první dubnový den na Velikonoční neděli, program začne v 13:00. Návštěvníci si budou moci namalovat kraslici, obrázek na skle, perníček či uplést pomlázku. Vše za doprovodu skvělé cimbálové muziky Soláň.


Od soboty 31. března do pondělí 2. dubna bude žít Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm programem Velikonoce na Valašsku.

Další akce naleznete na www.vychodni-morava.cz.

 

 

 

Zdroj: Ing. Zdeněk Urbanovský, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz