Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

LUŽÁNECKÝ GULÁŠ FEST 2018

LUŽÁNECKÝ GULÁŠ FEST 2018

5. 4. 2018 - V sobotu 12. května 2018 od 10:30 zveme všechny příznivce dobrého jídla, pití a zábavy do areálu tenisových kurtů BLTC a přilehlého parku Lužánky na IV. ročník klání o nejlepší guláš.

Předpokládaná účast minimálně dvaceti 4-člených soutěžních týmů poskytuje záruku rozmanitosti a určitě si každý najde ten svůj nejchutnější guláš. Soutěž je koncipována jako otevřená – zúčastní se amatérské, poloprofesionální i profesionální týmy odkudkoliv.

Své týmy představí již tradičně populární brněnští herci Zdeněk Junák a Jakub Uličník nebo třeba premiérově zástupci Národního Divadla Brno. Každý z návštěvníků akce se automaticky stane součástí veřejné poroty tím, že vhodí hlasovací tiket do urny soutěžního týmu, kde mu nejvíce zachutná. Vítězem se pak stane soutěžní tým s největším počtem obdržených tiketů.

Vedle již zmíněné pestré škály gulášů budou mít návštěvníci možnost ochutnat také čerstvé pochoutky, právě vytáhnuté z místní udírny, speciality z grilu a vše zapít výbornými pivy z řemeslných pivovarů a moravskými víny.

 

04100-gulas.jpg

 

V průběhu celého dne bude připraven také bohatý doprovodný kulturní program. Proběhnou koncerty kapel Ukulele Toublemakers a Děti kapitána Morgana, muzikálové melodie zazpívají herci Městského divadla Brno, diváci si budou moci zasoutěžit v pojídání s maxijedlíkem Jaroslavem Němcem, na řadu přijde také tombola. Guláš Festem diváky provede herec a bavič Alan Novotný.

Akce je koncipována rodině – pro děti budou připraveny zdarma lanová dráha, minitenis s profesionálními trenéry, lezecká stěna, lukostřelba, skákací hrad se skluzavkou, bungee trampolíny atp. Vstupné na akci je 120,- Kč (v ceně vstupného je 1 porce guláše, degustační set a kupón do tomboly), děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.

 

Více na www.gulasfestbrno.cz a FB.

 

 

Zdroj: Gregor Mareček

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz