Štamgast & Gurmán

VOC Znojmo zahájilo charitativní prodej archivních vín

VOC Znojmo zahájilo charitativní prodej archivních vín

10. 4. 2018 - Spolek VOC Znojmo slaví díky 10. ročníku svého Festivalu VOC Znojmo pomyslné narozeniny, a tak se je rozhodl oslavit tak, že se o radost podělí s ostatními a podpoří dobrou věc: Dětské centrum Znojmo.

Mimořádně tak uvolnila do internetového prodeje archivní vína VOC Znojmo, která nejsou na volném trhu k dostání. K dispozici jsou od každého vína vždy jen dvě lahve.

„Z 10. ročníku festivalu máme obrovskou radost, proto bychom rádi rozradostnili někoho dalšího.  S vinaři proto přicházíme s myšlenkou exkluzivního prodeje našich archivních vín, které jinde již nejsou k dostání. Navíc i v tomto mimořádném prodeji jsou vína jen v omezeném množství, a tak doporučujeme s nákupem neotálet,“ říká předseda spolku VOC Znojmo František Koudela.

Každý, kdo si zakoupí lahev archivního vína VOC Znojmo, obdrží společně s lahví speciální certifikát. „Chceme tímto alespoň symbolicky poděkovat všem, kteří se zapojí do naší charitativní akce a podpoří tak spolu s námi dobrou věc,“ dodává Koudela. „Vybírejte a potěšte se výjimečnými víny, která vám ukážou svůj potenciál a vyzrálost,“ nabádá Koudela.

"Je nám ctí, že si spolek VOC Znojmo vybral pro realizaci tohoto charitativního projektu právě náš portál se znojemskými víny, kde se snažíme nabídku vín obohatit začleněním aktuálního dění ve Znojemské vinařské podoblasti," uvedla Petra Pokorná manažerka Vinotrh.cz

Prodej vín probíhá ve spolupráci s e-shopem Vinotrh.cz, přesný odkaz na charitativní akci VOC Znojmo je www.vinotrh.cz/charita. Prodej bude ukončen 7. května nebo do vyprodání archivních vín VOC Znojmo Výtěžek z prodeje bude předán Dětskému centru Znojmo přímo 8. května na Festivalu vín VOC Znojmo.

 

 

Zdroj: Mgr. František Koudela, předseda VOC Znojmo, z.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz