Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Whisky fest Bratislava - KAŽDÝ SI ZDE PŘIJDE NA SVÉ

Whisky fest Bratislava - KAŽDÝ SI ZDE PŘIJDE NA SVÉ

9. 4. 2018 - Už čtvrtý ročník úspěšného festivalu Whisky Fest Bratislava 2018 se uskuteční ve dnech 12.–13. dubna v prostorách Pálffyho paláce. Pokud jste opravdovým milovníkem whisky nebo jste ji ještě nikdy neochutnal, nevadí. Každý si zde přijde na své.

Jako návštěvník si budete moci vybrat z více než 150 různých druhů whisky – včetně rarit, kterév Česku a na Slovensku ještě nejsou známé. Neníto pouze o tom přijít a ochutnávat, ale i zažít tu atmosféru, kde každý se může bavit s každým nad sklenkou whisky a debatovat o její vůni i chuti.

Na festivalu je také bohatý doprovodný program s hudbou, dobrým jídlem a oblíbenou tombolou o láhev whisky. Těšit se můžete také na skotské dudy!

K zakoupené vstupence dostanete vlastní originální degustační skleničku na whisky – Glencairn,která vás bude provázet večerem a poté vám také zůstane jako památka na festival. Samozřejmostí je i festivalová brožurka s propiskou, do které si budete moci zapisovat vaše degustační poznámky.

04113-whisky_fest_bratislava_3.jpg

Přijďte na některý z Masterclass, na kterém vás přední odborníci uvedou svojí ochutnávkou do světa jimi vybraných whisek. Masterclasses jsou řízené degustace pod vedením zkušeného odborníka– ambasadora dané značky, který vás provede jejími chutěmi a vůněmi. Masterclass nejsou součástí vstupného. Je nutné je předem rezervovat a zaplatit on-line. Některé Masterclass jsou zdarma, ale i na tyto je potřeba si předem rezervovat místo.

Festivalovou měnou, za kterou se kupují na pokladně degustace whisky, je DRAM a jeho násobky(1 Dram = 1 Euro). V ceně vstupenky je ale i omezený počet degustací zdarma.Více informací o festivalu na www.whiskyfest.sk.

 

04113-whisky-fest-bratislava-1.jpg

 

 

HLAVNÍ HOST FESTIVALU STANISLAV VADRNA

Ambassador of Heartfelt Service & Headless Hospitableness. Začínal v Nových Zámcích, ale postupně se vypracoval na jednoho z nejrespektovanějších světových barmanů. Je držitelem několika prestižních ocenění. Založil školu Analog Bartending Institute, která školí barmany na všech kontinentech. Je Nikka Whisky Hospitality Advocate a samotní Japonci ho vnímají jako člověka, který spojuje východ se západem. Ze slovenských nápojů považuje za nejlepší borovičku. Sám nejraději pije vodu a čerstvé šťávy z organického ovoce a zeleniny.

04113-27072903_10157730615333973_5757463236456616552_n.jpg

 

TIP! WHISKY LIFE! PRAGUE,2.–3. 11. 2018, Praha

 


! ČLÁNEK V AKTUÁLNÍM ČÍSLE ČASOPISU !

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz