Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Becherovka se stává Oficiálním drinkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Becherovka se stává Oficiálním drinkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

26. 4. 2018 - Značky s karlovarským srdcem se spojují, aby společně bavily návštěvníky filmového festivalu, po celou dobu trvání akce se budou moci bavit v Becher Zone!

Při Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary (KVIFF) bude kromě skvělého programu bavit návštěvníky také nabitá Becher Zone. Najdete ji v samém srdci festivalového dění – hned vedle Spa Hotelu Thermal. Becherovka se zároveň pro letošní rok stává Oficiálním drinkem celého festivalu!

Díky partnerství s MFFKV bude mít Becherovka skvělou příležitost ukázat mladým lidem, že není jen tradičním bylinným likérem, ale že v sobě ukrývá všechno, co čekají od moderního drinku, stejně jako od kvalitního filmu – zábavu, originalitu, nadšení svých autorů i zajímavý příběh.

To vše v místě, které má Becherovka zapsané hluboko ve své DNA. Vždyť v Karlových Varech se v roce 1807 zrodila a od té doby se v západočeském městě vyrábí. Nyní se promění v hostitele, který bude od 29. června do 7. července bavit filmové fanoušky z celé republiky.

 

04153-Becher_Zone_2017_(3).jpg

 

Poznejte novou vizáž Becherovky

Návštěvníci Becher Zone poznají novou tvář Becherovky. Zbavenou jakýchkoliv stereotypů. Zábavnou. Mladou. A moderní. V zóně se bude propojovat unikátní chuť karlovarského likéru s kvalitním jídlem a zejména koktejlovým barem. Menu připravují barmani a kuchaři z Bugsy’s Baru, kteří na výběru a přípravě koktejlů spolupracují s Georgem Němcem, celosvětově respektovaným barmanem a brand ambasadorem Becherovky. O zábavu se budou starat také DJ’s a šikovní řemeslní tvůrci se svými workshopy.

Přes den bude Becher Zone fungovat jako chill out prostor k odpočinku, ve kterém budou festivaloví hosté nabírat síly. Večer se promění v nejživější místo z celých Karlových Varů, které bude po skončení projekcí centrem veškerého dění!

„Karlovarský filmový festival je pro nás skvělou příležitostí, jak odprezentovat novou vizáž Becherovky. Osobně věřím, že filmový festival v Karlových Varech a Becherovka k sobě patří,“ dodává manažer značky Jakub Will Loos.

 

04153-Becher_Zone_2017_(1).jpg

 

 

 

 

 

Zdroj: Michal Všeliš

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz