Štamgast & Gurmán

Becherovka má novou láhev

 Becherovka má novou láhev

21. 5. 2018 - Becherovka propojuje generace. Má v sobě odkaz svých zakladatelů, ale také energii a barevnost současného světa. Její příběh se teď odráží v nové láhvi, kterou zdobí symbol rodu Becherů.

Tvář Becherovky mládne, srdce ale zůstává stejné. Receptura se nemění. Becherovka se bude vždy vyrábět z tajné směsi více než 20 bylin a koření, kterou namíchal už v roce 1807 Josef Becher. Žádná barviva. Žádné konzervanty. Jen byliny, kvalitní karlovarská voda, cukr a líh. Hořkosladký likér zůstává takový, jaký ho milují lidé ve více než 40 zemích světa!

 

04204-Becherovka_-_nova_lahev_(image_-_2)_-_online.jpg

 

Za novou etiketou stojí designéři renomovaného londýnského studia Coley Porter Bell, které za své práce pravidelně získává ocenění na mezinárodních designérských soutěžích. Ve svém návrhu dali významný prostor symbolu rodiny Becherů s iniciálami JB, o jehož přesném významu se dodnes jen spekuluje a který v sobě ukrývá spoustu legend.

 

04204-Becherovka_-_nova_lahev_(image_-_3)_-_online.jpg

 

 

„Historie Becherovky se začala psát před více než 200 lety a je díky tomu plná příběhů, které jí mohou ostatní značky jenom závidět! Také proto jsme se rozhodli vyzdvihnout jedinečný příběh rodu Becherů, ve kterém je nejen mistrovská dovednost v míchání likérů, ale také spousta záhad. Abychom tuto myšlenku oživili, zvýraznili jsme znak rodu Becherů, který je od svého vzniku zahalený tajemstvím a kouzly. Design láhve je nyní čistší, prémiovější a současnější,“ uvedli k etiketě její autoři.

 

 

 

 

Zdroj: Michal Včeliš

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz