Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

GARDEN FOOD FESTIVAL JE KAŽDÝ ROK PLNÝ NOVINEK

GARDEN FOOD FESTIVAL JE KAŽDÝ ROK PLNÝ NOVINEK

1. 6. 2018 - Pokud jste byli již loni návštěvníkem Garden Food Festivalu v Olomouci nebo ve Zlíně a ptáte se, proč byste letos měli přijít znovu, potom vězte, že kromě spousty gurmánských zážitků organizátoři přináší i letos spoustu zajímavých překvapení.

Kromě toho, že se oblíbená akce poprvévydá i do Rožnova pod Radhoštěm, každá z nich přináší řadu novinek.

 

 

OCHUTNEJTE MENU OD ZDEŇKA POHLREICHA

Vůbec poprvé v historii festivalu bude slavný televizní šéfkuchař sám připravovat degustační menu pro návštěvníky. Vedle své kuchařské show totiž přiveze i speciální restauraci na kolečkách. Wheels restaurant je originální kamionový návěs v podobě luxusní restaurace s terasou, která obslouží až 30 hostů.

 

04233-wheels.jpg

 

 

NA PIKNIK S FOIE GRAS

Netradiční degustační piknikový „balíček“ ve stánku Husí játra Filipa Töpfera přesně naplňuje myšlenku Garden Food Festivalu. V menších porcích vyzkoušet širokou škálu lahůdek, v tomto případě z husích jater.

 

04233-FF2B0317.jpg

 

 

 

JE LIBO ČERSTVOU RYBU?

Porcování velké ryby na pódiu před zraky návštěvníků je již tradičním lákadlem a atraktivní podívanou na Garden Food Festivalu. Tentokrát jde však o čerstvého tuňáka,kterého vám připraví u stánku restaurace Oceán 48 nebo si ho můžete odnést domů a uvařit si ho podle své chuti.

 

04233-FF2B9900.jpg

 

 

 

PEČENÝ BÝK NEBO DVACETIKILOVÉ KRŮTY

Pomalu pečený dvouset kilový býk nebo dvacetikilové krůty jsou jedním z velkých trháků letošního ročníku GFF. Opět se potvrzuje, že v jednoduchosti je síla a určitě stojí za ochutnávku. Doporučujeme všem masožroutům!!!

 

04233-FF2B9751.jpg

 

 

 

 

STAČÍ JEN PÍPNOUT

Papírové grešle, jak je dosud znali pravidelní návštěvníci festivalu, jsou minulostí. Nyní stačí nabít čip a můžete být velmi rychle u stánku odbaveni. Na svém mobilu si navíc ihned zkontrolujete i stav svého účtu. Platit lzenově kartou a nevyčerpané elektronické „grešle“ můžete nyní i vrátit.

 

04233-FF2B0310.jpg

 

 

 

 

 

 

 

! ČLÁNEK V AKTUÁLNÍM ČÍSLE ČASOPISU !

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz