Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

BENEFIČNÍ OCHUTNÁVKA VÍN pro STŘEDISKO RANÉ PÉČE EDUCO ZLÍN Z.S.

BENEFIČNÍ OCHUTNÁVKA VÍN pro STŘEDISKO RANÉ PÉČE EDUCO ZLÍN Z.S.

11. 7. 2018 - Benefiční ochutnávka vína s Grand Wine Club Bohemia a.s. byla jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné.

14. 6. jsme ochutnali deset vzorků výborných vín od partnerů z Vinařství ELWINE Velké Bílovice, vinařství Fridrich z Vracova a Wine and Food shop Lavite. Skvělé občerstvení zajistil Catering Spirit s.r.o. Vinný sklep pod Zlínským zámkem měl tu správnou atmosféru pro vyprávění o historii nejen zámku ale především o jednotlivých vínech, jeho výrobě a zpracování. O poutavé a současně odborné povídání se postaral Jaroslav Tichý z GWC, který nás provedl celým večerem.

 

Celkový výtěžek 6750 Kč podpoří hlavní činnost Střediska rané péče EDUCO Zlín z.s. EDUCO poskytuje ranou péči rodinám s dětmi se zdravotním postižením ve Zlínském kraji. Do EDUCA přicházejí rodiče s dětmi s autismem, mentální, fyzickým či kombinovaným postižením nebo dalšími obtížemi ve vývoji do 7 let věku dítěte. Benefiční akce, jako byla tato, pomáhá s financováním neziskové organizace.

 

04308-IMG_9500.JPG_upr.jpg

 

Děkujeme všem zúčastněným a partnerům, kteří pomohli zrealizovat tento krásný vinařský zážitek.

Napsala 29. 6. ve Zlíně, Šárka Štěpáníková.

 

 

 

 

 

Zdroj: Mgr. Šárka Štěpáníková, Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz