Štamgast & Gurmán
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Jaké "bublinky" máte v létě nejraději?
 
20%
  Champagne
 
20%
  Sekt
 
60%
  Prosecco
 
0%
  Jiné…

Znovínský Sauvignon VOC má zlatou medaili z Asie

Znovínský Sauvignon VOC má zlatou medaili z Asie

27. 09. 2018 - Velký úspěch si z nejprestižnější asijské vinařské soutěže odváží Znovín Znojmo. Za svůj Ryzlink rýnský VOC 2017 (šarže 7331) si z Asia Wine Trophy odváží zlatou medaili!

Druhou zlatou medaili ze stejné soutěže Znovín Znojmo získal za své ledové víno z Ryzlinku rýnského 2015.

„Asia Wine Trophy je nejprestižnější soutěží na asijském, stále se rozrůstajícím trhu. To, že uspělo i typické znojemské víno v podobě Sauvignonu VOC od Znovínu Znojmo je známka toho, že naši vinaři umí vína světové kvality,“ říká předseda spolku VOC Znojmo František Koudela.

V korejském Daejeongu, kde se letos soutěž Asia Wine Trophy konala, pozlatili porotci česká a moravská vína celkem šestnáckrát, a k tomu přidali dvě stříbrné medaile. Sto porotců tu v září v rámci mezinárodního gastronomického a vinařského festivalu, který navštíví na 500 000 lidí, hodnotilo celkem více než 2 600 vín.

Zdroj: Mgr. František Koudela, předseda VOC Znojmo, z.s.

Ilustrační foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz