Štamgast & Gurmán
Navštivte také naši fanpage na Facebooku!
Jaké "bublinky" máte v létě nejraději?
 
20%
  Champagne
 
20%
  Sekt
 
60%
  Prosecco
 
0%
  Jiné…

Plánujete výlet? Pak využijte Vinobus!

Plánujete výlet? Pak využijte Vinobus!

08. 10. 2018 - Plánujete s kolegy, přáteli nebo rodinou výlet po krásách našeho regionu? Pak využijte Vinobus VOC Znojmo.

Užijete si nejen spoustu zábavy, ale zavítáte i na známá a méně známá místa Znojemska, ochutnáte ta nejlepší zdejší vína a obdivovat budete moci krásnou přírodu Národního parku Podyjí, rozsáhlé vinice i nespočet pamětihodných míst. Anebo vyrazte do úplně jiného koutu republiky, Vinobus VOC Znojmo je Vám plně k dispozici.

Sezóna Vinobusu je u konce, a tak nastává jeho mimosezónní provoz. „Mimo sezónu, tj. od podzimu do jara, nabízíme pronájmy Vinobusu. Je možné pronajmout si ho s průvodcem či bez průvodce, vyrazit po jeho klasické trase, nebo si ho vypůjčit na výlety zcela mimo náš okres. Takto byl v minulých letech Vinobus třeba v Beskydech, na Vysočině nebo dokonce ve Vídni,“ vyjmenovává možnosti pronájmu Vinobusu František Koudela, předseda VOC Znojmo.

VOC Znojmo je schopno domluvit také individuální program v rámci projížďky Vinobusu. „Pokud daná skupina chce, domluvíme po trase několik otevřených sklepů, kde mohou zastavit a degustovat. Rádi připravíme program přímo na míru zákazníků. Naší filozofií je ostatně přivést návštěvníky přímo k vinařům, do sklepů a na vinice,“ připomíná Koudela.

Pronajmout Vinobus je možné na www.vinobus.cz v sekci Pronájem. Na webu jsou k nalezení i veškeré důležité informace.

Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcemi Chvalovice, Vrbovec, Tasovice, Havraníky a Nový Šaldorf-Sedlešovice a Vinařského fondu ČR. Aktuální informace na www.vinobus.cz nebo na Facebooku VOC Znojmo.

Zdroj: Mgr. František Koudela, VOC Znojmo, z.s.
Ilustrační foto: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz