Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Třtinový rum Božkov Republica Exclusive získal nejvyšší ocenění za obalový design

Třtinový rum Božkov Republica Exclusive získal nejvyšší ocenění za  obalový design

29. 11. 2018 - V rámci čtvrtého ročníku soutěže o nejlepší obalové řešení PACKSTAR se do sedmi kategorií přihlásilo celkem 130 produktů. Hned dvě ocenění za obalový design získala společnost Stock Plzeň-Božkov se svou letošní novinkou, třtinovým rumem Božkov Republica Exclusive.

„Vývoj produktu Božkov Republica Exclusive trval téměř dva roky a žádný z detailů jsme nenechali náhodě, to včetně elegantní láhve s designovou etiketou odkazující na období secese,“ uvádí Marie Votrubová, Brand Managerka značky Božkova dodává: “Proto si i ocenění velice vážíme a tímto děkujeme našim spotřebitelům a odborné veřejnosti za důvěru.

“Božkov Republica Exclusive, jehož obalový design pochází z dílny LINE ART GROUP, se v rámci soutěže PACKSTAR umístil na prvním místě nejen v kategorii spotřebitelské obaly – nápoje, jež hodnotí v prvním kole expertní komise, v druhém pak sami spotřebitelé. Oceněn byl také v kategori iDESIGNSTAR, kterou posuzuje porota odborná. „Do designu jsme se snažili projektovat hrdost, poctivost, eleganci a řemeslný um První republiky. To vše jsou aspekty, kterým tento produkt svou podstatou odpovídá a my jsme nesmírně rádi, že jsme mohli Stocku pomoci při vývoji celého konceptu od počátku a tím se podílet na úspěchu této značky,“ dodává Martin Dulava z agentury LINE ART GROUP.

PACKSTAR je jedinou obalovou soutěží na českém aslovenském trhu. Složena je ze sedmi kategorií –potraviny, nápoje, zdraví a krása, ostatní spotřebitelské obaly, multipacky, SRP a ostatní skupinové obaly, POS a přepravní a průmyslové obaly.

Zdroj: Zuzana Hanušová, PR.Konektor

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz