Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Ostrava Coffee Festival

Ostrava Coffee Festival

23. 05. 2019 - V polovině dubna se v Ostravě konal první festival výběrové kávy, jehož hlavní linkou byly národní šampionáty Coffee in Good Spirits, tedy příprava kávového nápoje s alkoholem, a Latte Art, kreslení obrazců do mléčné pěny.

V doprovodném programu nechyběly přednášky, workshopy, prezentace téměř dvaceti pražíren z ČR i zahraničí a samozřejmě lokální a přespolní výběrová gastronomie. Akce na výstavišti Černá Louka byla plná nejlepší kávy, kvalitních surovin, hudby a skvělé atmosféry, ale především soutěží.

Z téměř dvaceti přihlášených porota poslala reprezentovat do Berlína Františka Korekáče (Dos Mundos) za disciplínu Latte Art. V disciplíně Coffee in Good Spirits pojede na světový šampionát rovněž do Berlína reprezentovat Ondrej Petrus (Doubleshot).


Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz