Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Napajedla ožijí Festivalem malých pivovarů

Napajedla ožijí Festivalem malých pivovarů

22. 05. 2019 - Šestý ročník Festivalu malých pivovarů v Napajedlích se uskuteční 22. června od 16.00 na nádvoří Nového Kláštera.

  • 6. ročník Festivalu malých pivovarů v Napajedlích!
  • Výběr těch nejlepších piv z 13 malých pivovarů!
  • Skvělá atmosféra celého dne, který vyvrcholí velkolepou večerní show světové top revival kapely KISS Forever Band!
  • Ochutnáte piva z více jak desítky pivovarů!


Mezi stálicemi se představí Jarošovský pivovar, Harley Pub Otrokovice, Karlovský minipivovar Pod pralesem z Velkých Karlovic, Velický Bombarďák z Velké nad Veličkou nebo také místní Pivovar Chmelnice Napajedla, Topolský pivovar z Topolné a Klášterní pivovar Želiv. Svěží novinkou pro tento ročník budou Pivovar Zlosin z Velkých Losin, Helf z Oseku nad Bečvou a stánek Pivotechna, u kterého ochutnáte piva z pivovarů Hoppy Dog, Beerokracie, Pivovarský dům Ostrava/ Qásek a Wywar ze Slovenska.

K dobrému pivu nebude ani letos chybět neméně dobrá hudba! Dokonalý revival slavné rockové skupiny KISS vám ve své velkolepé show předvede kapela Kiss Forever Band z Maďarska. Těšte se na skvělou show, muziku i kostýmy!V průběhu dne vystoupí také napajedelské kapely Street Crew se svým melodickým, ale tvrdým stoner rockem a metalová kapela s ženským zpěvem Black Silt. Na své si přijdete i u kavárny Café Klášter a stánku výtečného občerstvení nejen z grilu.

Na Festival malých pivovarů vezměte celou rodinu – děti se zabaví při sportovních aktivitách s DDM Matýsek.

Vstupné na celodenní akci 150 Kč. Děti do 15 let zdarma.→Využijte zvýhodněné vstupné 100 Kč v předprodeji v Informačním centru Napajedla.
Více informací na www.kknapajedla.czZdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz