Štamgast & Gurmán

Soutěž Můj Fernet Stock Bavorák 2019 má svého vítěze

Soutěž Můj Fernet Stock Bavorák 2019 má svého vítěze

13. 06. 2019 - PRAHA - Finále barmanské soutěže Můj Fernet Stock Bavorák 2019 se uskutečnilo v prostorách Botanické zahrady v Praze. Odborná porota vybrala mezi 12 finalisty jednoho vítěz

Nejlepší variaci na legendární nápoj Fernet Stock Bavorák vytvořil Jan Šebek z baru L‘ Fleur. V jeho podání obsahoval drink COTON včetně likéru Fernet Stock Original kávu ve stylu cold brew a Spices&Oak Tonik. Oceněním barman získává možnost výroby vlastních bitters s etiketou v koprodukci Fernet Stock pro celý jeho bar a voucher na oblečení Le Premier v hodnotě 10 000 Kč.

Soutěže 'Můj Fernet Stock Bavorák' s podtitulem 'Vezmi Bavorák do vlastních rukou' se zúčastnilo 23 barmanů, jejichž úkolem bylo navázat na legendární recepturu Fernet Stock Bavorák a ztvárnit svou novou originální variaci. „Úkolem soutěžících barmanů bylo vymyslet originální míchaný nápoj s použitím Fernet Stock, a inspirovat tak celou komunitu barmanů, aby i oni sami vzali tradiční Fernet Stock do vlastních rukou a tvořili nové cocktaily. Nechali jsme vyniknout Fernet Stock jako ideální prvek míchaných drinků, které vyhledává především mladší generace, a podpořit tak komunikační aktivity rebrandingu značky,“ vysvětluje Group Brand Manager HBL Zuzana Prokopová.

Nejdůležitějšími parametry pro výběr vítězného drinku byly technika a komunikace, inovace nápoje, znalost a splnění časového limitu.

Zdroj: PR, redakčně kráceno

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz