Štamgast & Gurmán

Vizovické Trnkobraní, to je skvělá zábava a tradiční švestkové knedlíky

Vizovické Trnkobraní, to je skvělá zábava a tradiční švestkové knedlíky

06. 08. 2019 - VIZOVICE - Již 52. ročník hudebně-švestkového festivalu Vizovické Trnkobraní se uskuteční v pátek a sobotu 16. a 17. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína.

Návštěvníci se mohou těšit na kapely Kryštof, Chinaski nebo Škwor, ale také No Name, Mirai, Annu K. a další interprety a kapely. Chybět nebude stand-up vystoupení Komiků s.r.o. v čele s Lukášem Pavláskem a Milošem Knorem.

SOUTĚŽ V POJÍDÁNÍ KNEDLÍKŮ

Součástí festivalu bude i oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků otevřená široké veřejnosti. Ta letos proběhne v sobotu od 13.00 do 14.30 hod. na hlavním pódiu a moderovat ji budou Michal Kavalčík a Láďa Hruška.

Ve festivalovém areálu bude možné ochutnat ovocné knedlíky vyráběné z různých druhů ovoce, ze kterých likérka Rudolf Jelínek pálí své destiláty.

FILMY I STAND-UP VYSTOUPENÍ

Sobotní doprovodný program Trnkobraní nabídne projekce filmů, jako jsou Hřebejkovo Pupendo či Pelíšky, Dědictví aneb Kurvahošigutntág Věry Chytilové a Dědictví aneb Kurva se neříká Roberta Sedláčka.

STANOVÉ MĚSTEČKO

Trnkobraní pro návštěvníky chystá i letos vysoký komfort, v prostoru před festivalovým areálem bude k dispozici prodejna potravin. Ubytovat se bude možné opět v placeném VIP kempu, bezpečném, oploceném, hlídaném a osvětleném prostoru s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem, nebo zdarma ve stanovém městečku.

VSTUPENKY

Na místě bude permanentka stát 1090 korun, s VIP kempem 1400 korun, páteční vstup 590 korun, sobotní 650 korun a VIP kemp na dva dny 500 korun. Připraveny jsou slevy pro děti různých věkových kategorií, seniory a ZTP/P.
Vstupenky před akcí lze koupit na: www.vizovicketrnkobrani.cz/vstupenky

Více na www.trnkobrani.cz

 

Zdroj: PR

 

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz