Štamgast & Gurmán

Na kole vinohrady Uherskohradišťska

Na kole vinohrady Uherskohradišťska

15. 08. 2019 - SLOVÁCKO - Pomalu se blíží podzim a s ním i symbolické uzavírání cyklostezek na Slovácku.

Zveme proto všechny zájemce o cyklistiku i pěší turistiku v sobotu 5. října do Uherského Hradiště na 14. ročník akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska.

Kromě vinných sklípků mohou registrovaní účastníci akce navštívit na jednotlivých trasách řadu zajímavých míst a pamětihodností.

Registrace účastníků bude na Masarykově náměstí probíhat od 8.30 do 9.30 hodin, poté bude následovat slavnostní zahájení a starty jednotlivých stezek. Registrační poplatek na akci je 50 Kč, děti a mládež do 15 let mají účast zdarma.

Odpoledne od 15.00 bude na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti připraven pro účastníky akce i širokou veřejnost kulturní program, v rámci kterého bude požehnán prapor Okresního sdružení hasičů Uherské Hradiště, zahraje a zazpívá cimbálová muzika Vinár, nachystán bude malý vinný trh a těšit se můžete i na losování tomboly.

www.uherske-hradiste.czZdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz