Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Dominik Hašek společně s fanoušky kávy v dresech Trek Segafredo na Segafredo Sahara Race

Dominik Hašek společně s fanoušky kávy v dresech Trek Segafredo na Segafredo Sahara Race

23. 08. 2019 - ČESKÁ REPUBLIKA - Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy na český trh, sestavil pro závod Nova Cup Segafredo Sahara Race tým ze svých fanoušků v čele s Dominikem Haškem a Štěpánem Sokolem.

Nejlepší cyklista v dresu Trek Segafredo, Emil Hekele, obsadil 3. místo.

Segafredo Zanetti je již tradičním sponzorem soutěže Nova Cup a v letošním roce se rozhodlo sestavit také vlastní tým. Jeho závodníky rekrutoval přímo z řad fanoušků své kávy, v jejichž čele stanul bývalý hokejový brankář Dominik Hašek a moderátor TV Nova Štěpán Sokol.

Zájemci se mohli hlásit na firemním profilu Segafredo Zanetti CR na Facebooku. Ze všech přihlášených pak Segafredo vybralo šestici závodníků, kteří v den závodu, vybaveni dresy týmu Trek-Segafredo, stanuli společně s Dominikem Haškem na startovní čáře a reprezentovali tým Segafredo.

Závodníci, podpořeni kávou Segafredo, si s trasou dlouhou 15 km poradili hravě. Jan Čermák, coby nejrychlejší z šestice závodníků vybraných ve facebookové soutěži s časem 01:00:31.61, získal od Segafreda poukázku v hodnotě 6 499 Kč na příslušenství Bontrager a kapslový kávovar Espresso 1. Odměnu mu předal Dominik Hašek s Petrou Knapovou, marketingovou manažerkou Segafredo Zanetti CR.

„Působení společnosti Segafredo Zanetti na poli sportu má dlouhou historii. Káva je sportovcům tradiční oporou při doplňování energie a samotný zakladatel společnosti Massimo Zanetti má ke sportu velmi pozitivní vztah,“ vysvětluje Petra Knapová. I proto započalo v roce 2016 partnerství mezi společností Segafredo a cyklistickým týmem Trek, čímž vznikl nový tým Trek-Segafredo. Segafredo Zanetti je oficiálním dodavatelem kávy závodu Giro d´Italia, jednoho z nejoblíbenějších cyklistických závodů. V českém prostředí podporuje právě soutěž Nova Cup.

Nova Cup je cyklistickým seriálem horských kol pro širokou veřejnost složeným z několika závodů. Právě proběhlý Segafredo Sahara Race otevřel jeho letošní druhou polovinu.

Zdroj:Temper Communication a.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz