Štamgast & Gurmán

VÝBORNÁ KÁVA, DOMÁCÍ DEZERTY A TOČENÁ ZMRZLINA

VÝBORNÁ KÁVA, DOMÁCÍ DEZERTY A TOČENÁ ZMRZLINA

05. 10. 2019 - Chcete zažít luxusní a přitom pohodový začátek dne? Pochutnat si na lahodných domácích dezertech a užít si kvalitní a dobře připravenou kávu? Všechno tohle můžete zažít v kavárně Heat coffee ve Zlíně na Třídě Tomáše Bati.

Kavárna slaví v těchto dnech své první narozeniny. Pro své hosty a zákazníky připravila za tu dobu spoustu novinek a domácích dobrot. Důraz zde kladou zejména na vynikající kávu.

„Snažíme se ji dělat dobrou a kvalitní. Chceme ji však zákazníkům podávat i s nějakým zážitkem, proto si zde vychováváme kávové baristy, kteří našim hostům předvádí, jak se dělá ta nejlepší
káva nebo třeba i to, jak se správně šlehá mléko, aby se káva a mléko správně propojily,“
říká majitel kavárny Radim Janoušek. Podle něj zde pro své hosty připravují kávu s láskou a citem, z jednoruhové 100% Arabicy El Salvador (La Bohéme café), která si tak již své příznivce zde našla. „A na další se tady těšíme,“ připomněl Radim Janoušek s úsměvem.

Kavárna se nachází v příjemném a novém prostředí a je součástí fitness studia Heat fit. „Protože jsme fitko, tak zde nabízíme mnoho lahodných a zdravých pokrmů a dezertů,“ připomněl Radim Janoušek.

Pro své hosty mají v kavárně Heat coffee na letošní babí léto překvapení a to v podobě točené zmrzliny. „Vanilka čokoláda, míchaná, to je základ. Zrovna nyní ale tyto varianty obohacujeme kaktusovou zmrzlinou a musím říct, že je o ni opravdu zájem,“ směje se vedoucí kavárny. „Přejeme si, aby si k nám lidi našli cestu, nejen ti, kteří si přijdou zacvičit, ale i noví zákazníci, kteří si chtějí posedět v domácím prostředí. Nebo ti, co chtějí zrelaxovat, máme zde totiž i wellness centrum – whirlpool a finskou saunu. Dovedu si představit plnou kavárnu lidí, kteří
si tady dávají svou ranní kávičku,“ přeje si majitel kavárny Radim Janoušek.


HEAT COFFEE
Tomáše Bati 87, Zlín | tel. 775 554 723
HEAT coffee


Text a foto: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz