Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Lidi z Baru jsou inovativním Českým Goodwillem roku 2019

Lidi z Baru jsou inovativním Českým Goodwillem roku 2019

01. 11. 2019 - BRNO - Zakladatel brněnské gastronomické skupiny Lidi z Baru – Honza Vlachynský – získal Firmového Oscara.

Firmového Oscara. Tak nazývají organizátoři ocenění udílené v anketě Český Goodwill, v níž se prezentují podnikatelé a firmy, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání a férové jednání.

Honza Vlachynský získal první místo v kategorii Inovace. Ta je oslavou podnikatelů a společností, kterým se daří skloubit inovativní snahy se záměrem rozvíjet tradiční hodnoty, nebo jsou autory zcela nových a jedinečných produktů a služeb.

„Tohle ocenění je především úspěchem celého týmu Lidí z Baru. Všech těch 160 kolegů si totiž vybralo složitou cestu – vrháme se cíleně do věcí, kterým moc nerozumíme, a učíme se za pochodu. O to krásnější je, když něčeho dosáhneme. Neuznáváme průměr a rutinu,“ uvedl Honza Vlachynský.

Dalšími kategoriemi byly Tradice, Partner, Mecenáš, Made in Czechoslovakia a Osobnost. Pořadatelé letos k ocenění obdrželi 99 nominací, z nichž 65 podnikatelů či společností postoupilo do finále posuzovaného odbornou porotou.

Vyhlášení a slavnostní předávání Firmových Oscarů se uskutečnilo ve čtvrtek 24. října v pražském Klementinu. Jeho součástí byla oslava 30 let svobody, mezi váženými hosty proto nechyběl český spisovatel a diplomat, který stál u prvních dní svobodného Česka, Michael Žantovský. Hudební doprovod celého večera byl pod taktovkou šéfdirigenta Hudby Hradní stráže a Policie ČR Václava Blahunka, resp. Národního dechového orchestru ČR. Večerem provázel Jan Rosák.

Předávání cen Český Goodwill organizuje od roku 2013 konzultační společnost ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech.

 

Zdroj: Michael Lapčík, PR Lidi z Baru

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz