Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

BILLA se zapojí do Sbírky potravin se 48 prodejnami

BILLA se zapojí do Sbírky potravin se 48 prodejnami

22. 11. 2019 - ČESKÁ REPUBLIKA - Společnost BILLA se v sobotu 23. listopadu zapojí do podzimního kola celorepublikové Sbírky potravin.

Stejně jako na jaře mohou lidé přispět na celkem 48 prodejnách BILLA napříč Českem. Cílem je pomoc domácnostem a rodinám v tíživé situaci, azylovým domům, samoživitelům a dalším znevýhodněným skupinám.

Nejbližší supermarket, kde zákazníci mohou darovat část svého nákupu, je možné vyhledat na webu www.sbirkapotravin.cz/kde-nakoupit. V jarním kole se na prodejnách BILLA díky pomoci 345 dobrovolníků vybralo téměř 30 tun zboží, z něhož by se dalo připravit 53 265 porcí jídla.

„Chtěla bych poděkovat všem zákazníkům, kteří se do jarního kola sbírky zapojili, a těšíme se na další příspěvky pro dobrou věc,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a koordinátorka projektu za společnost BILLA ČR.

Sbírka potravin nově organizovaná Českou federací potravinových bank a Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti BILLA, Asociace společenské odpovědnosti a dalších partnerů se od letošního roku koná vždy dvakrát ročně (na jaře a podzim). Pomoc je zaměřena zejména na seniory, matky samoživitelky, pěstounské rodiny, děti z dětských domovů, hendikepované či lidi bez domova a v nouzi a pokrývá celou Českou republiku.

Zdroj: REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r.o.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz