Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

NAPAJEDELSKÝ BURGER FESTIVAL - svátek burgerů je tady!

NAPAJEDELSKÝ BURGER FESTIVAL - svátek burgerů je tady!

23. 06. 2020 - NAPAJEDLA - V sobotu 4. července 2020 se v Napajedlích v areálu Nového Kláštera uskuteční 5. ročník populárního Napajedelského burger festivalu. Ty nejlepší burgery, drinky a kvalitní kapely tu budou jen pro vás!

Festival se ponese v americkém duchu. Můžete se tedy těšit na americkou hudbu, hostesky a také dekorace. Programová skladba je letos ještě atraktivnější a bohatší. Odpoledne návštěvníkům akce zpříjemní silák Železný Zekon se svými nevídanými kousky ve své Power show. Večer zahraje kapela Regai, kterou pak vystřídá známá a oblíbená skupina Premier.

Chybět nebude ani tradiční soutěž v pojídání burgerů s hodnotnými cenami od partnerů akce. A na jaké restaurace se můžete na Napajedelském burger festivalu těšit? Ty nejchutnější burgery pro vás budou připravovat restaurace Dede Burger, Angel Grill, Grill food, Comi Con, Safis Burger, La Brusla a další. Ochutnáte také různé dezerty, waffle, palačinky, donuty, zmrzliny nebo kvalitní kávu a víno.

V průběhu dne můžete také hlasovat pro krále Napajedelského burger festu! U vstupu dostanete hlasovací žeton, který poté odevzdáte Vaší NEJ restauraci do boxů! Sympatické hostesky Jack Daniel‘s budou korzovat areálem a rozdávat dárky. Výtečné burgery můžete proložit lahodným drinkem ve stánku s míchanými koktejly. Co by to byl za festival bez pořádného piva?! Letos si můžete nově vychutnat desítku Radegast!

Festival můžete navštívit s celou rodinou. Pro děti zde bude k dispozici skákací hrad, heliové balonky i oblíbené tetování.

Napajedelský burger festival pořádá Klub kultury Napajedla a agentury Všeproakci a Event time. Partnery akce jsou Českomoravská železniční opravna Přerov, Dům barev Napajedla, Štamgast&Gurmán, Golden Apple Cinema Zlín, Síť 21, Kiss rádio a Dobrý den s Kurýrem.

Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz