Štamgast & Gurmán

SVATEBNÍ SPECIÁL: Správná kytice umí zvýraznit krásu nevěsty

SVATEBNÍ SPECIÁL: Správná kytice umí zvýraznit krásu nevěsty

28. 04. 2021 - ČR - Neoddělitelnou součástí každé nevěsty je její svatební kytice. I ty podléhají různým trendům a módním vlnám. Správně zvolená kytice je důležitým doplňkem nebo ozdobou svatebních šatů, která zvýrazní krásu nevěsty.

Při výběru se hlavně zohledňuje střih a barva šatů, případně zdobení. Platí pravidlo, čím zdobnější šaty, tím je kytice jednodušší! Důležitou roli hrají samozřejmě správné druhy a barvy vybraných květin.

Velmi oblíbené jsou především pivoňky díky bohatému květenství a barevné rozmanitosti. Dále pak tulipány, trsovité růže, luční květy. Trendem se stávají menší a bohatší květy. Pomalu se ustupuje od fialové barvy, upřednostňuje se růžová s kombinací tradiční bílé s přirozenou zelení a přírodními materiály.

Unášíme se ve stylu BOHO. Kde dominuje jednoduchost, elegance, čistota, radost a volnost s převládajícími, již zmíněnými přírodními motivy. Stále více jsou v oblibě kytice a celková výzdoba ve stylu vintage, prostě příroda, venkov, klasika...

Text a foto: Camilla Flovers

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2021, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz