Štamgast & Gurmán

AHR ČR HOSTILA SETKÁNÍ EVROPSKÝCH HOTELIÉRŮ A RESTAURATÉRŮ. NOMINACE NA VÝROČNÍ CENY SPUŠTĚNY

AHR ČR HOSTILA SETKÁNÍ EVROPSKÝCH HOTELIÉRŮ A RESTAURATÉRŮ. NOMINACE NA VÝROČNÍ CENY SPUŠTĚNY

21. 07. 2022 - PRAHA - V Praze se sešli zástupci asociací sdružených v konfederaci HOTREC, která zastupuje sektor HOREKA na evropské úrovni, při příležitosti konání její 84. valné hromady.

AHR ČR se organizace této prestižní akce ujala po 12 letech při příležitosti předsednictví České republiky v Radě Evropské unie.

Během odborné konference hovořili mj. poslanci Evropského parlamentu, zástupci Evropské komise, náměstek ministra pro místní rozvoj Ondřej Profant a prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Spojující linkou mezi přednáškami bylo téma obnovy a výhledu vývoje cestovního ruchu a pohostinství v nadcházejícím období. Velmi silným momentem bylo rovněž vystoupení kolegů z Ukrajinské asociace hotelů a resortů, které proběhlo na dálku prostřednictvím videokonference.

NOMINACE NA VÝROČNÍ CENY AHR ČR BYLY SPUŠTĚNY
Po vynucené odmlce se opět vrací možnost nominovat své kolegy na Výroční ceny AHR ČR. Kandidáty z řad členů AHR ČR je možno navrhovat do 31. 8. 2022 v tradičních kategoriích Hoteliér roku, Restauratér roku, Penzion roku, Škola roku, Mladý manažer roku či Odpovědný hotel/restaurace roku, a to na www.cenyahr.cz. Ocenění udělené na základě volby odborné poroty bude novým držitelům předáno během slavnostního galavečera v Brně dne 21. 10. 2022.

 

Text: AHR ČR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz