Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

FESTIVAL KÁVY VE ZLÍNĚ BUDE V ŘÍJNU. A PŘIJEDOU I CUKRÁŘI!

FESTIVAL KÁVY VE ZLÍNĚ BUDE V ŘÍJNU. A PŘIJEDOU I CUKRÁŘI!

06. 09. 2022 - ZLÍN - Milovníci dobré kávy a kvalitních zákusků těšte se! Hausbrandt Kávafest, oslava Mezinárodního dne kávy, se uskuteční v sobotu 15. října v prostorách Kongresového centra Zlín.

Návštěvníci akce ochutnají tradiční italské kávy, ale i ty v chuti ovocitější. Do Zlína přijedou vařit kávu pražiči lokálních i regionálních pražíren. Ani letos nebudou chybět kávové přednášky, diskuse s kávovými profesionály, workshopy a degustace káv.

Speciálním hostem festivalu bude mistryně v přípravě filtrované kávy Petra Střelecká, která letos vydala na toto téma i knížku. Přijede i odborník na kávu, Ital Roberto Trevisan, který vždy poradí, jak udělat tu nejlepší kávu.

„K dobré kávě patří tradičně i zákusek. Proto připravujeme letos i spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů,“ láká k návštěvě festivalu organizátor akce Jaroslav Střecha. „Budeme také soutěžit o kávové balíčky a o hlavní cenu Hausbrandt Kávafestu – domácí kávovar,“ dodává Střecha. Aktuální informace o festivalu najdete na www.kavafest.cz a fb událost.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz