Štamgast & Gurmán

Konference AHR ČR 2022

Konference AHR ČR 2022

14. 09. 2022 - BRNO - Třikrát připravovaná, dvakrát zrušená a letos snad již konečně realizovaná 15. konference AHR ČR se uskuteční ve dnech 20. – 21.října 2022 v brněnském BW Premier International Hotelu.

Konference kombinuje dva večery s jednodenní odbornou částí. Ve čtvrtek 20. října se bude konat od 16 hodin v hotelu Best Western International Brno Valná hromada členů AHR ČR. Tentýž večer vás zveme na tradiční, neformální GTG party, která se uskuteční v Cabaretu De Péchés v Paláci Jalta. Zažijete jedinečnou atmosféru. Kabaret hříchů si pro vás připravil nevšední zážitky. V pátek 21. října vás čeká odborná část konference. Konference bude pokrývat aktuální témata s myšlenkami a náměty na řešení problémů a otázek, kterými se v současné době pravděpodobně zabýváte (energie, ekonomika, digitalizace, prodej, ceny, personalistika atd.). Pozvání přijalo 9 výtečných řečníků. Mikrofonu se ujmou například Adrian Cummins (CEO Restaurant Association of Ireland), Pavel Potužák (Člen katedry ekonomie na Národohospodářské fakultě), Jaromír Pažout (market manager Bookassist Czech Republic & Slovakia), Jaroslava Rezlerová (generální ředitelka ManpowerGroup) a jiní.

Na závěr vás čeká tradiční galavečer s předáním ocenění AHR ČR a gastronomickým zážitkem pod taktovkou šéfkuchaře hotelu International. Informace včetně registrace na www.konferenceahr.cz. Těšíme se na vaši společnost.

 

Zdroj: AHR ČR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz