Štamgast & Gurmán

Svatováclavské slavnosti aneb Svatojánské veselí

Svatováclavské slavnosti aneb Svatojánské veselí

22. 09. 2022 - NAPAJEDLA - Již tradiční historická událost se bude letos opět konat v Napajedlích a to v sobotu 24. 9. Přijďte si projít bohaté trhy s domácí tvorbou i něčím na zakousnutí, na radničním nádvoří si můžete prohlédnout dobová řemesla.

Celé město si na jeden den obleče středověký plášť, a právě vy toho můžete být součástí! Rytířská klání, jízdy na koních, tance a ohnivá show, to vše můžete sledovat pohodlně z tribun na nádvoří Nového Kláštera.

V rámci celé akce si navíc můžete projít Napajedelské památky, kterými vás provedou kostýmovaní průvodci. Otevřené bude Muzeum Napajedla, Zámek Napajedla, Kostel sv. Bartoloměj a bude dokonce otevřen i průchod zámeckým parkem.

Pokud byste chtěli zažít Napajedla trochu jinak, můžete využít okružní plavby lodí po řece Moravě. Celý program, který najdete na www.kknapajedla.cz.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz