Štamgast & Gurmán

Nejvánočnější bar. Dvanáct tisíc baněk na jednom místě

Nejvánočnější bar. Dvanáct tisíc baněk na jednom místě

15. 11. 2022 - ZLÍN - Dvanáct tisíc baněk zdobí prostory Baru 1931 ve Zlíně. Unikátní výzdoba vznikla ve spolupráci s předním tuzemským výrobcem baněk Irisa z nedalekého Vsetína.

Ozdoby v jemných odstínech hnědé, opálové a stříbrné barvy v kombinaci s lustry, světýlky a dalšími dekoracemi zavěšenými u stropu tvoří neobyčejnou atmosféru, díky níž nyní bar přitahuje pozornost kolemjdoucích.

„Použité baňky představují jeden z oblíbených trendů vánoční výzdoby posledních let. Právě zemité odstíny jsou stále velmi žádané. Hitem letošního roku jsou také modré ozdoby s různými motivy,“ upřesnil šéf marketingu a obchodu Irisy Vlastimil Juřička. Baňky, které zdobí Bar 1931, mají hodnotu téměř půl milionu korun.

Irisa vyráběla baňky pro „nejvánočnější bar“ celý jeden měsíc. Následná instalace si vyžádala čtyři dny a práci desítek rukou: každou baňku bylo potřeba opatrně navázat na závěsný drátek a uchytit do speciální sítě na stropě, na závěr přibyly ještě doplňkové dekorace.

Zdroj: Martina Žáčková

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz