Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Čokoládový festival v Kroměříži

Čokoládový festival v Kroměříži

17. 01. 2023 - KROMĚŘÍŽ - Od pátku 20. do neděle 22. ledna 2023 se uskuteční čokoládový festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový festival  pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům nabídne 4 hlavní sekce:

· Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři významných restaurací předvedou své nápadité recepty

· Workshop

· Prodejní stánky partnerských organizací

· Dětský koutek

Vstupné činí 80,- Kč (50,- Kč pro seniory/ 50,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na RBP213 Kroměříž Čokoládový Festival 2023 na www.cokofest.cz.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váni, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů, například hovězí po burgundsku s čokoládou nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou. Také zde bude foodblogerka Kveta Vondrákova (Lahodnosti.cz): kreativní a zdravé vařeni s čokoládou. Děti si budou moct připravit sladké dezerty s Václavem (Mr. Vonka). Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní Marmeládou.

Pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! 5 klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 40 stánků: Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Koruna pralinky, Čokoládová Továrna, Marmelalada, Čokolandia, Medovinka, Judith Sweet Art, Chocothopia a mnoho dalších.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balónkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín 20.– 22. 01. 2023 do svých kalendářů.

Časový harmonogram akce:

PA 20/01: 14:00 – 18:00

SO 21/01: 10:00 – 18:00

NE 22/01: 10:00 – 17:00

 

Informace naleznete na www.facebook.com/events/1476256456147554

VÍTE ŽE?

Agentura ChrisEvents, s. r. o., pořadatel akce RBP213 Kroměříž Čokoládový Festival 2023, nechala pro 10. ročník  akce čokoládový festival v roce 2022  z iniciativy Chrise Delattre vyrobit obří tabulku mléčné čokolády Studentská pečeť o rozměrech 630 cm × 300 cm × 1,2 cm. Na vytvoření čokolády o hmotnosti 240 kg (153,6 kg čokolády a 86,4 kg rozinek, arašídů a želé) zúčastnění pracovali v průběhu 25 dnů téměř 40 hodin čistého času práce. Čokoláda byla do České databanky rekordů zaregistrována 14. října 2022 a poté na závěr Čokoládového festivalu v Galerii Harfa v Praze po částech rozprodána ve prospěch dobročinné organizace Dortem proti rakovině.

 


 

Zdroj: Agentura ChrisEvents s.r.o.

 


Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz