Štamgast & Gurmán

Pojďte na Pivovarskou čtvrtku

Pojďte na Pivovarskou čtvrtku

16. 05. 2023 - ČR - Pivovarská čtvrtka je ojedinělou turistickou akcí, kterou pravidelně pořádá pivovar Holba. Minulý rok se jí zúčastnilo rekordních 3 080 nadšenců!

Letošní 23. ročník se koná 20. května a začíná se v Hanušovicích, Šumperku, Králíkách či Velkých Losinách mezi 8:00 a 10:30.

„Trasu na Pivovarské čtvrtce si výletníci mohou zvolit podle náročnosti, místa startu nebo podle toho, co konkrétně chtějí vidět. Na výběr je 6 tras v délce 10 až 22 km a zvládnou je malí, velcí, pejsci, babičky i dědečkové,“ říká Lenka Kadlecová, brand manager pivovaru HOLBA.

Letošní pochod končí na nádvoří pivovaru, kde každý účastník dostane občerstvení a dospělý výletník dárek v podobě malované pivní sklenice z limitované série. Motivy na sklenicích na sebe navazují, takže pravidelní turisté se můžou těšit na kompletní edici. Jako vždy bude na nádvoří pivovaru připravená dobře vychlazená Holba, hudba a zájemci si mohou užít prohlídku provozu pivovaru Holba s průvodcem.

Registrujte se předem na https://pivovarskactvrtka.cz

 

Hanušovice, pivovar HOLBA – trasy 10 km, 12 km, 16 km, 22 km

Šumperk, Střední škola Řemesel, ul. Gen Krátkého – trasa 18 km

Králíky, Sportovní areál, ul. Moravská 647 – trasy 20 km, 21 km

Velké Losiny, ul. Komenského – trasy 18 km, 22 km

Popis všech tras najdete zde.

 

Zdroj: Ariston PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz