Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Food trucky míří do Hodonína

Food trucky míří do Hodonína

17. 05. 2023 - HODONÍN - Dvoudenní přehlídka toho nejlepšího jídla z české i zahraniční kuchyně se představí 20. a 21. května v Hodoníně.

Na Masarykovo náměstí v Hodoníně zavítá na 20 barevných food trucků, ze kterých návštěvníci budou moci ochutnat opravdové lahůdky. Vyzrálé hovězí, pastrami a teriyaky, originální pizzu přímo z pece, burgery včetně jejich vegetariánských verzí, kuřecí křidýlka nebo třeba tacos po česku. Nebudou chybět tolik oblíbené plněné pizzatini, mexické burrito i voňavé chutě Indonésie. Pro mlsné jazýčky ta nejlepší škrábaná zmrzlina, bublinkové vaffle, francouzské palačinky, donuty či smažené tvarohové koblížky. A tím zdaleka nekončíme. Na mnohem více se lidé mohou těšit o víkendu 20. a 21. května.

Food Truck Sraz bude po oba dny zahájen v 11 hodin a potrvá až do pozdějšího večera. „Do Hodonína se opět velmi těšíme. Díky velkému zájmu veřejnosti jsme se rozhodli nabídku food trucků ještě rozšířit, aby si vybral opravdu každý“, zve na akci spolupořadatel Lukáš Lauman z Backstage agency.

Na čepu bude připraveno několik druhů piv. Backstage bar nabídne domácí limonády, prosecco, míchané alko i nealko nápoje. Lahodná výběrová káva se bude podávat ze stylového Fiatu 500. Pro pohodlí návštěvníků za každého počasí se připraví dostatek zastřešených míst k sezení i relax zóna Backstage baru.

„Pro chvíle odpočinku a zábavu mezi ochutnáváním vybraných lahůdek máme připravený také zajímavý program,“ uvedl za organizátory Ing. Petr Hruška, ředitel Domu kultury Hodonín. „Na podiu se představí hudebníci Markéta Vodičková a Filip Vítů nebo skvělí Dennyho Parťáci. Děti se mohou těšit na vystoupení Klauna Brdíka, dále na zábavné soutěže i na dětskou zónu se skákacími hrady, malováním na obličej a nafukovacími balonky. Celým programem provede moderátor Filip Bartek.“

Vstup je zdarma. Aktuální informace jsou vždy na https://www.facebook.com/events/1270368043574010

Zdroj: Backstage agency

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz