Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Vyhlídkové kolo, vánoční kulturní program i unikátní bar lákají na advent ve Zlíně

Vyhlídkové kolo, vánoční kulturní program i unikátní bar lákají na advent ve Zlíně

21. 11. 2023 - ZLÍN - Nechce se vám cestovat daleko a chcete zažít krásný advent? Vydejte se do Zlína, kde před unikátně zrekonstruovanou budovou Obchodního domu začnou 23. listopadu vánoční trhy.

Těšit se můžete na stánky s nejrůznějšími dobrotami, romanticky svítící vánoční strom, ohňové koše, stylovou dětskou manéž s kolotočem, bohatý doprovodný program a opět se roztočí i vyhlídkové kolo – každoroční oblíbená atrakce, z níž se vám naskytne netradiční pohled na město včetně blízkého baťovského mrakodrapu. A aby toho nebylo málo, můžete večer zakončit v unikátním Baru 1931, jehož interiér ozdobí 12 tisíc skleněných vánočních ozdob!

Vánoční trh s gastro stánky pod Obchodním domem Zlín bude od 23. listopadu, kdy se v 18 hodin svátečně rozsvítí vánoční strom, nabízet stylové občerstvení ve stylu street food – od punčů, svařáků, kávy a horké čokolády přes langoše, domácí škvarky až po trhané vepřové nebo originální řecký gyros. Stánky budou otevřené denně až do 22. prosince (od 10 do 20 hodin). Další dobroty si budete moct za každého počasí vychutnat na některé ze čtyř venkovních zastřešených nebo vyhřívaných zahrádek gastro podniků Obchodního domu, odkud budete mít krásný výhled na vánoční kolo. Kromě toho tady na vás čeká v době konání bohatý doprovodný program – vystoupení pouličních umělců, živé koncerty nejrůznějších žánrů a 5. prosince samozřejmě dorazí do Obchodního domu i Mikuláš. Ani letos nebude chybět v pasáži Obchodního domu "Ježíškova schránka", do které si můžou děti vhodit dopis Ježíškovi.

„Nejvánočnější bar“: 12 000 vánočních ozdob na jednom místě

Unikátní překvapení si pro návštěvníky připravili také v Baru 1931, který najdete v Obchodním domě Zlín. Jeho interiér bude zdobit na 12 tisíc skleněných ozdob, které speciálně pro tuto příležitost zhotovil tradiční výrobce vánočních ozdob Irisa Vsetín. Ozdoby v jemných odstínech hnědé, opálové a stříbrné barvy v kombinaci s lustry, světýlky a dalšími dekoracemi zavěšenými u stropu tvoří neobyčejnou atmosféru. Ozdoby, které zkrášlí bar, mají hodnotu téměř půl milionu korun a Irisa je vyráběla pro tento „nejvánočnější bar“ celý jeden měsíc. Následná instalace si vyžádala čtyři dny a práci desítek rukou. Návštěvníci se mohou přijít

podívat na tento unikát kdykoli během dne. Bar je totiž otevřen nejen večer, ale denně už od 11 hodin, kdy si zde můžete dát polední menu, kávu a dezert či některý z výborných drinků.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz