Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Bageterie zavádí novou službu na letišti

Bageterie zavádí novou službu na letišti

26. 01. 2024 - PRAHA - Bageterie Boulevard pro cestující zdržujícím se na pražském letišti Václava Havla nabídne zcela novou službu, která byla vytvořena pro ty, kteří by si její menu dali rádi třeba i v letadle. Jejím provozovatelem je společnost Lagardère Travel Retail.

Od listopadu Bageterii Boulevard najdete na letišti Václava Havla. „Jako ryze česká společnost jsme působení na našem největším letišti plánovali dlouhodobě. Ve chvíli, kdy se nám podařilo najít strategického partnera, společnost Lagardère, která pobočku provozuje, mohli jsme naši vizi uskutečnit. Dle našeho názoru by se na českém letišti měly prezentovat zejména úspěšné české koncepty, k nimž Bageterie Boulevard bezesporu patří,“ uvedl Petr Cichoň, zakladatel společnosti.

Přímo pro letiště Václava Havla tak vznikla nová služba, a to donášku objednávky přímo na zvolený gate. Menu si tak zákazník může objednat nejen u obsluhy, nebo u samoobslužných kiosků, ale i přes aplikaci. Donáška na odletový gate bude spuštěna v nejbližších dnech. Nově pro letiště Bageterie Boulevard rozšířila nabídku boxů, tedy nabídku v komfortním balení přímo do letadla ve variantách pro dva i pro rodiny.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz