Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Zažijte sedmý ročník Olomouckého tvarůžkového festivalu

Zažijte sedmý ročník Olomouckého tvarůžkového festivalu

19. 03. 2024 - OLOMOUC - Tvarůžkové speciality, koncerty známých kapel a letos nově i soutěž top kuchařů o titul Tvarůžkového krále. Sedmý ročník Olomouckého tvarůžkového festivalu slibuje gastronomické zážitky i program plný zábavy. V sobotu 13. a v neděli 14. dubna provoní olomoucké Horní i Dolní náměstí.

Druhý dubnový víkend trefíte do centra Olomouce už z dálky. Zláká vás totiž specifické aroma olomouckých tvarůžků. Na ty nejrůznější způsoby je připraví a na Horním a Dolním náměstí nabídnou desítky prodejců. Ochutnat je bude možné třeba ve formě tvarůžkových zákusků, burgerů či pomazánek. K tomu nebudou chybět originální značky piv místních minipivovarů a další krajové produkty.

Typickou hanáckou specialitu připraví zástupci těch nejlepších restaurací z celého Olomouckého kraje. Na unikátním festivalu se tak můžete těšit nejen na zábavné cooking show, ale i soutěž olomouckých top kuchařů o titul Tvarůžkového krále. A návštěva se vyplatí! Když totiž ochutnáte jejich originální kulinářské umění a svým hlasem pomůžete rozhodnout o tom nejlepším, můžete vyhrát víkendový pobyt v Olomouci.

Oba festivalové dny doprovodí vystoupení hudebních hvězd. Na pódiích se vystřídají třeba Petr Bende či Rock & Roll Band Marcela Woodmana. K tradici nebude chybět ani vystoupení folklorních souborů. Pro malé návštěvníky budou připravena divadelní představení a kreativní dílny. Pravou atmosféru dodá stánek s tvarůžkovými suvenýry, včetně originální tvarůžkové pralinky.

www.tvaruzkovyfestival.olomouc.eu

Foto: Schulz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz