Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Festival Skrz Prsty odhaluje tabu tématu Body Image

Festival Skrz Prsty odhaluje tabu tématu Body Image

18. 03. 2023 - ZLÍN - 14|15 BAŤŮV INSTITUT opět ožije kontroverzním festivalem Skrz Prsty, který se nebojí otevírat témata, jež jsou stále pro velkou část společnosti tabu. Letos se zaměřuje na Body image a návštěvníci se na něj mohou těšit již 27. března 2024.

Už 11. ročník osvětového festivalu pořádaného studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně nezklame ani letos – z programu přednášek, workshopů i doprovodných aktivit si vybere každý. Festival otevře své brány v 9 hodin ráno a dopolední blok věnuje výhradně studentům základních a středních škol. Vstup pro veřejnost bude možný od 14 hodin a připraven je i doprovodný večerní program.

„Budu mluvit o osobní zkušenosti s mentální anorexií. Ukážu, co za pocity a myšlenky se za tím skrývá a jaké je uzdravování z nemoci,“ říká Natálie Šobrová, která se prostřednictvím přednášky podělí s návštěvníky o svůj příběh. Dále vystoupí například nutriční terapeutka Anna Štorchová nebo bývalá profesionální baletka Barbora Slováčková, jež byla roky v prostředí, které na vzhled jejího těla kladlo velké nároky. Celý den bude také k dispozici psychoterapeut, s nímž mohou návštěvníci využít možnost konzultace zdarma, a večer bude zakončen workshopem jógy pod vedením zkušené lektorky Kateřiny Čajánkové. Programem bude provázet influencer Lukefry, který se stejně jako minulý rok ujme role moderátora. I letos se rozhodl festival podpořit ErosStar, tentokrát jako hlavní partner. Velmi děkujeme za podporu.

Festival Skrz Prsty již od roku 2014 vnáší osvětu do společnosti v otázkách citlivých či opomíjených témat a ani letos tomu nebude jinak. Vstup je vždy pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací o festivalu: https://www.skrzprsty.cz/

Foto: Dominika Krošláková

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz