Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

8. ročník gastro festivalu Jídlo na ulici láká na dobroty z celého světa

8. ročník gastro festivalu Jídlo na ulici láká na dobroty z celého světa

08. 05. 2024 - ZÁBŘEH - V sobotu 18. května se odehraje v prostoru kolem Kapří fontány, amfiteátru před zámkem a na Masarykově náměstí v Zábřehu další ročník gastro festivalu Jídlo na ulici.

Ochutnáte to nejlepší od špičkových a legendárních restaurací, autentickou gastronomii z celého světa, světově oceněné delikatesy a mnohem více. Lahůdky z Indonésie, Mexika, Japonska, Argentiny, Vietnamu, Egypta, Francie, Španělska a dalších zemí. Pořadatelé slibují celkem 50 restaurací a prodejců. Čekají vás exotické pokrmy, tradiční kuchyně, nápoje i sladkosti.

Kromě nejlepšího jídla ze všech koutů naší planety návštěvníci zažijí bohatý doprovodný program v podobě Dj’s, koncertu Junior Big Bandu, žonglérské show cirkusu LeVitare z Olomouce, dětského koutku mateřského a rodinného centra Hnízdo, tvořivou dílničku zábřežských Buuk a spoustu další zábavy.

„Máme velkou radost, že si festival vybudoval takové jméno a pravidelně láká tisíce návštěvníků z širokého okolí. Navíc náš festival získal 2. místo v Cenách cestovního ruchu Olomouckého kraje v kategorii Unikátní gastro zážitek, je to pro nás velmi milé překvapení“, říká jeden z pořadatelů Vratislav Jarmar.

Festival se odehrává v prostorách kolem Kapří fontány, amfiteátru před zámkem a na Masarykovo náměstí. Akce začíná v 10 hodin, končí v 18 hodin a je pro návštěvníky zdarma.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz