Štamgast & Gurmán

GASTROINZERT - NABÍDKA PRÁCE - ŠTAMGAST&GURMÁN

GASTROINZERT - NABÍDKA PRÁCE - ŠTAMGAST&GURMÁN

10.8.2018 - Pro tištěný i on-line gastronomický časopis Štamgast&Gurmán hledáme zájemce o pracovní pozice:

OBCHODNÍK/CE (Zlín) - Práce v reklamní kanceláři ve Zlíně. Aktivní kontakt s klienty po telefonu i při osobních schůzkách. Jednoduchá administrativa prodeje. Předmětem prodeje je tištěná i on-line reklama v časopisu Štamgast&Gurmána nabídka doplňkových reklamních služeb. Předpokladem je komunikativnost, práce na PC, ŘP sk. B. Přehled o reklamě a marketingu výhodou. Práce na částečný – ½ úvazek nebo možnost spolupráce na ŽL.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE (Brno, Olomouc, Ostrava) - Jako „ambasadora“ Štamgast&Gurmán hledáme muže/ženu ve městech Brno,Olomouc, Ostrava, kteří mají přehled o místní gastronomii a souvisejícím dění. Hledáme tipaře, kteří nás budou informovat o gastronomických novinkách v jejich regionu, o akcích, kterých by mohl být náš časopis/web mediálním partnerem a kterých by se pak jako náš regionální zástupce také účastnili. Samozřejmostí je možnost obchodně zastupovat Štamgast&Gurmán ve svém regionu a z případné spolupráce získávat provizi. Jedná se o příležitostnou práci na ŽL nebo na „Dohodu“.

V případě zájmu nás kontaktujte: Jaroslav Střecha, tel. 777 862 625, e-mail: j.strecha@stamgastagurman.cz.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz