Štamgast & Gurmán

GASTROINZERT - NABÍDKA NEMOVITOSTI - RESTAURACE

GASTROINZERT - NABÍDKA NEMOVITOSTI - RESTAURACE

10.8.2018 - PRODEJ RESTAURACE KOSTELANY NAD MORAVOU

Zavedená restaurace U Raka se nachází na jedné z hlavních cyklotras regionu v bezprostřední blízkosti fotbalového hřiště. Kapacita restaurace je 55 míst ve vnitřních prostorách a 85 míst na venkovní zahrádce. Prodejní cena restaurace je včetně kompletního vybavení. Vedle restaurace je prostorné parkoviště s dostatečnou parkovací kapacitou. Vytápění restaurace je zabezpečeno kondenzačním plynovým kotlem. V restauraci podlahovým topením se čtyřmi okruhy, v ostatních místnostech je topení zabezpečeno radiátory. Dále je možno otápět krbem s rozvodem teplého vzduchu. Na střeše restaurace je umístěna fotovoltaická elektrárna, která zabezpečuje značné snížení nákladů na provoz restaurace. Restaurace je napojena na obecní vodovodní řád, odpadní vody jsou svedeny do samostatných septiků se zabezpečeným automatickým přečerpáváním do obecní kanalizace. Restaurace je zabezpečena alarmem a kamerovým systémem. Pro letní provoz je zde i venkovní výčep. Hned vedle restaurace je dětské hřiště provozováno obcí. Restaurace je volná ihned.

Cena: 5 745 000 Kč bez DPH

Pro bližší informace o nabízených nemovitostech nás kontaktujte na tel. 777 862 625, e-mail: gastroinzert@stamgastagurman.cz.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz